atak@ataktravel.com 0 (312) 441 90 00  TR   EN 

Turizm Faaliyetleri

Olanaklar mesafeleri daha da yakınlaştırıyor ve insanlar artık daha çok seyahat ediyor. Bu hareketlilik ve hız, genel olarak turizm faaliyetleri içine giren, pek çok alanda daha seri, daha kapsamlı ve farklı seçenekte hizmet üretilmesini gerekli kılıyor. Atak Travel, gerek ulusal, gerekse uluslararası piyasadaki deneyimiyle turizm faaliyetleri çerçevesinde gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerine sorunsuz bir seyahat, verimli bir gezi ve eğlenceli bir tatil için bütün olanakları sunuyor.

Her Türlü Ulaşım İçin Bilet Temini

Bütün havayollarından tarifeli uçak bileti ve ekonomik charter uçak bileti ile yurt içinde ve yurt dışında gemi, tren ve otobüs biletleri.

Otel Rezervasyonları ve Konaklama Hizmeti

Münferit ve grup halindeki seyahatlerinizde, yurt içi ve yurt dışında en kaliteli otellerde, uygun şartlarda ve indirimlerle konaklama imkanı.

Transfer Hizmetleri

Münferit veya gruplara transfer ve shuttle hizmetleri ile misafirlerin karşılanması ve yolcu edilmesi hizmetleri.

Incoming ve Outgoing Tur Hizmetleri

Yurtdışından gelen ve yurtdışına giden konukların profesyonel görevliler eşliğinde en uygun şartlarla tatil, kültür, din, doğa, sağlık, spor, safari amaçlı turlar ile akademik bilgilenme gezileri, alışveriş turları ve fuar gezileri, yurtiçi ve yurtdışı kamplar ve dil okulları gibi özel amaçlı seyahat hizmetleri.

Profesyonel Rehberlik ve Tercümanlık Hizmetleri

Yurtiçi ve yurtdışı gezilerde, istenen dilde kokartlı profesyonel rehber temini, toplantılarda simultane çeviri yapacak profesyonel mütercim tercüman temini, yazılı tercüme hizmetleri.

Yukarı