atak@ataktravel.com 0 (312) 441 90 00  TR   EN 

Uçak Bileti ve Otel Rezervasyonu

Yurt içi ve yurt dışı oteller ve binlerce lokasyona uçak bileti için Atak Travel hizmetinizdedir. Bireysel bilet satışlarının yanı sıra, ekonomik grup biletleri ile kurumsal şirketlere verilen özel hizmet, olanak ve anlaşmalarla, tüm misafirlerimize farklı bir anlayış içinde hizmet veriyoruz.

 

  • Uzman kadromuzdan havayolları , uçuş bilgileri alma ve özellikle yurtdışı uçuşlarda aktarma sürelerini avantajlı olarak ayarlama.
  • İnternetten ucuz ama yanıltıcı bilgilerle dolu kampanyalara dahil olduğunuzda, son ödeme aşamasında sürpriz ektra maliyetlerle karşılaşmayın, bizden kesin fiyatlar alabilirsiniz.
  • Vakit nakittir, hava alanlarında çok zaman harcamayın, havalimanı transferini yada vip transferi size sağlayalım.
  • Telefonla rezervasyon yaptırıp, ödeme koşullarını öğrenebilirsiniz.
  • Yurtdışı uçuşlarda avantajlı konuklama seçeneklerini size sunalım.

 

Atak Travel ’ın çalıştığı hava yolu firmalarından bazıları: Türk Hava Yolları, Pegasus, Sun Express, Atlas Jet, Anadolu Jet, Bora Jet, KLM, Air France, Lufthansa, Alitalia, Swiss. Otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızda en ucuz fiyatlardan yararlanabilir, Atak Travel ’a özel kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Uçak bileti ve otel rezervasyonlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Yukarı